Alfred Strejček
recitace

Je absolventem JAMU v Brně a prošel řadou pražských i mimopražských divadel / Divadlo O.Stibora v Olomouci, Divadlo J.Wolkra, Divadlo Maringotka, Divadlo E.F.Buriana, Státní divadlo Brno, Divadlo Za branou, Divadlo Viola, Lyra Pragensis/. Jeho doménou je vedle herectví přednes literárních a básnických textů. Je několikanásobným laureátem soutěží profesionálních umělců a držitelem nejvyššího ocenění tohoto oboru-- Křišťálové růže.Jeho hlas se vepsal do povědomí televizních diváků i rozhlasových posluchačů. Vytvořil řadu významných rolí ve filmu, v televizi i v rozhlase /Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Podivná přátelství herce Jesenia, Smrt a blažená paní, Lásky hra osudná, Josefina, Kartouza Parmská, Quo vadis a j./. Je vyhledávaným interpretem melodramatických děl a spolupracuje na nich s našimi nejvýznamějšími orchestry, soubory i dirigenty / ČF, FOK, SOČR, Janáčkovo kvarteto, Kvarteto Martinů, Graffovo kvarteto, Musica Bohemica, Chairé, Jiří Bělohlávek, Jaroslav Krček, Josef Krček, Jan Kučera, David Švec, Vladimír Válek/ Společně se Štěpánem Rakem byl oceněn od UNESCO za koncertní projekt Vivat Comenius, který oba umělci představili ve 33 zemích čtyř kontinentů na více než 700 vystoupeních.Alfred Strejček působil také řadu let na Pražské konzervatoři jako profesor uměleckého přednesu a v současné době je externím pedagogem rétoriky a komunikačních dovedností na Palackého univerzitě v Olomouci.


Předplatné 2017

Předplatné I - Moravská Ostrava a Přívoz
Předplatné II - Ostrava Stará Bělá
Předplatné III - Jablunkov
Předplatné IV - Frýdek-Místek
Předplatné V - Rychvald
Předplatné VI - Albrechtice
Předplatné VII - Ostrava - Jih

Koncerty

Pá 7. dubna 2017 Albrechtice
So 8. dubna 2017 Jablunkov
So 8. dubna 2017 Dolní Benešov
Ne 9. dubna 2017 Horní Suchá
Ne 9. dubna 2017 Ostrava
So 22. dubna 2017 Ostrava
Ne 23. dubna 2017 Rychvald
Ne 23. dubna 2017 Ostrava
Ne 23. dubna 2017 Frýdek-Místek
Po 24. dubna 2017 Zlín
Ne 7. května 2017 Ostrava
Pá 16. června 2017 Albrechtice
So 17. června 2017 Jablunkov
So 17. června 2017 Ostrava
Ne 18. června 2017 Rychvald
Ne 18. června 2017 Ostrava
Ne 18. června 2017 Frýdek-Místek
Út 20. června 2017 Zlín
So 1. července 2017 Ostrava
So 1. července 2017 Dětmarovice
Ne 2. července 2017 Ostrava
St 5. července 2017 Ostrava
Pá 7. července 2017 Ostrava
St 13. září 2017 Zlín
Ne 8. října 2017 Ostrava
Ne 8. října 2017 Frýdek-Místek
Ne 15. října 2017 Jablunkov
Ne 15. října 2017 Ostrava
Ne 29. října 2017 Ostrava
Pá 8. prosince 2017 Zlín
Pá 8. prosince 2017 Rychvald
So 9. prosince 2017 Jablunkov
So 9. prosince 2017 Ostrava
So 9. prosince 2017 Frýdek-Místek
Ne 10. prosince 2017 Horní Suchá
Ne 10. prosince 2017 Ostrava
Ne 10. prosince 2017 Ostrava
St 27. prosince 2017 Albrechtice
Čt 28. prosince 2017 Ostrava