Pavel Kohout
neděle 15. října 2017 18:00 hod.
Ostrava - Centrum, kostel sv. Václava

Program:
Johann Sebastian Bach (1685–1750): Concerto in F dur, BWV 978       
Josef Ferdinand Norbert Seger (1716–1782): Praeludium in a moll
Josef Ferdinand Norbert Seger (1716–1782): Fuga in a moll
Josef Ferdinand Norbert Seger (1716–1782): Preambulum in d moll
Josef Ferdinand Norbert Seger (1716–1782): Fuga in d moll
Johann Speth (1664–1720): Toccata prima
Johann Speth (1664–1720): Partite diverse sopra lária detta la Pasquina
Johann Sebastian Bach (1685–1750): Fantasie a fuga a moll, BWV 561
Franz Danksagmüller (1969): Estampie
Bohuslav Martinů (1890–1959): Vigílie pro varhany, H. 382
Fredrik Sixten (1962): Det finns en väg till himmelen /Pouze jedna cesta do nebe jest/
Johann Gottfried Walther (1684–1748): Concerto del Sign. Vivaldi, LV 133 appropriato all´Organo

Účinkující:
Pavel Kohout, varhany

Vstupné:
150,- Kč Plná cena
100,- Kč Zlevněné (senioři, studenti, ZTP)
50,- Kč Zlevněné (ZTP/P)
500,- Kč Předplatné - platí pro 4 koncerty + CD zdarma (cena CD 150,-Kč, výběr nejlepších festivalových nahrávek)


Předplatné 2017

Předplatné I - Moravská Ostrava a Přívoz
Předplatné II - Ostrava Stará Bělá
Předplatné III - Jablunkov
Předplatné IV - Frýdek-Místek
Předplatné V - Rychvald
Předplatné VI - Albrechtice
Předplatné VII - Ostrava - Jih

Koncerty

Pá 7. dubna 2017 Albrechtice
So 8. dubna 2017 Jablunkov
So 8. dubna 2017 Dolní Benešov
Ne 9. dubna 2017 Horní Suchá
Ne 9. dubna 2017 Ostrava
So 22. dubna 2017 Ostrava
Ne 23. dubna 2017 Rychvald
Ne 23. dubna 2017 Ostrava
Ne 23. dubna 2017 Frýdek-Místek
Po 24. dubna 2017 Zlín
Ne 7. května 2017 Ostrava
Pá 16. června 2017 Albrechtice
So 17. června 2017 Jablunkov
So 17. června 2017 Ostrava
Ne 18. června 2017 Rychvald
Ne 18. června 2017 Ostrava
Ne 18. června 2017 Frýdek-Místek
Út 20. června 2017 Zlín
So 1. července 2017 Ostrava
So 1. července 2017 Dětmarovice
Ne 2. července 2017 Ostrava
St 5. července 2017 Ostrava
Pá 7. července 2017 Ostrava
St 13. září 2017 Zlín
Ne 8. října 2017 Ostrava
Ne 8. října 2017 Frýdek-Místek
Ne 15. října 2017 Jablunkov
Ne 15. října 2017 Ostrava
Ne 29. října 2017 Ostrava
Pá 8. prosince 2017 Zlín
Pá 8. prosince 2017 Rychvald
So 9. prosince 2017 Jablunkov
So 9. prosince 2017 Frýdek-Místek
So 9. prosince 2017 Ostrava
Ne 10. prosince 2017 Horní Suchá
Ne 10. prosince 2017 Ostrava
St 27. prosince 2017 Albrechtice
Čt 28. prosince 2017 Ostrava