Eva Dřízgová-Jirušová
středa 27. prosince 2017 17:00 hod.
Albrechtice u Č. Těšína, Farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla

Program:
Georg Muffat (1653–1704): Toccata prima pro varhany
Johann Sebastian Bach (1685–1750): Árie z Magnificat „Quia respexit“
Georg Friedrich Händel (1685–1759): Sonáta D dur op. 1, č. 13 HWV 371 pro housle a basso continuo
Georg Friedrich Händel (1685–1759): Árie z oratoria Mesiáš „How beautiful“
Jan Křtitel Kuchař (1751–1829): Andante a moll pro varhany
Georg Friedrich Händel (1685–1759): Árie z opery Ottone „Affanni del pensier“
Tomaso Vitali (1663–1745): Ciaccona pro housle a varhany
Joseph Haydn (1732–1809): Benedictus (Missa brevis Sancti Joannis de Deo, Hob. XXII)
František Xaver Brixi (1732–1771): Pastorela C dur pro varhany
Jakub Jan Ryba (1765–1815): Pastorela „Rozmilý slavíčku“

Účinkující:
Eva Dřízgová-Jirušová, soprán
Alena Mazgajová-Čechová, housle
Petr Čech, varhany

Koncert se uskuteční za finanční podpory:

 
Jablunkov
Státní fond kultury ČRMoravskoslezský kraj

Vstupné:
150,- Kč Jednotné
100,- Kč Zlevněné (senioři, studenti, ZTP, ZTP/P)
500,- Kč Předplatné - platí pro 4 koncerty + CD zdarma (cena CD 150,-Kč, výběr nejlepších festivalových nahrávek)


Předplatné 2017

Předplatné I - Moravská Ostrava a Přívoz
Předplatné II - Ostrava Stará Bělá
Předplatné III - Jablunkov
Předplatné IV - Frýdek-Místek
Předplatné V - Rychvald
Předplatné VI - Albrechtice
Předplatné VII - Ostrava - Jih

Koncerty

Pá 7. dubna 2017 Albrechtice
So 8. dubna 2017 Jablunkov
So 8. dubna 2017 Dolní Benešov
Ne 9. dubna 2017 Horní Suchá
Ne 9. dubna 2017 Ostrava
So 22. dubna 2017 Ostrava
Ne 23. dubna 2017 Rychvald
Ne 23. dubna 2017 Ostrava
Ne 23. dubna 2017 Frýdek-Místek
Po 24. dubna 2017 Zlín
Ne 7. května 2017 Ostrava
Pá 16. června 2017 Albrechtice
So 17. června 2017 Jablunkov
So 17. června 2017 Ostrava
Ne 18. června 2017 Rychvald
Ne 18. června 2017 Ostrava
Ne 18. června 2017 Frýdek-Místek
Út 20. června 2017 Zlín
So 1. července 2017 Ostrava
So 1. července 2017 Dětmarovice
Ne 2. července 2017 Ostrava
St 5. července 2017 Ostrava
Pá 7. července 2017 Ostrava
St 13. září 2017 Zlín
Ne 8. října 2017 Ostrava
Ne 8. října 2017 Frýdek-Místek
Ne 15. října 2017 Jablunkov
Ne 15. října 2017 Ostrava
Ne 29. října 2017 Ostrava
Pá 8. prosince 2017 Zlín
Pá 8. prosince 2017 Rychvald
So 9. prosince 2017 Jablunkov
So 9. prosince 2017 Frýdek-Místek
So 9. prosince 2017 Ostrava
Ne 10. prosince 2017 Horní Suchá
Ne 10. prosince 2017 Ostrava
St 27. prosince 2017 Albrechtice
Čt 28. prosince 2017 Ostrava