Program
Interpreti
Galerie
Média

Červen 2017
1234
567891011
1213141516
Classico Terzetto Italiano
16.06.2017 18:00
Albrechtice u Č. Těšína, Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla

17
Classico Terzetto Italiano
17.06.2017 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

Komorní orchestr INTER>Camerata
17.06.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

18
Classico Terzetto Italiano
18.06.2017 15:00
Rychvald, Husův sbor

Komorní orchestr INTER>Camerata
18.06.2017 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jakuba

Classico Terzetto Italiano
18.06.2017 18:00
Ostrava, Husův sbor

1920
Musica Minore
20.06.2017 18:00
Zlín, kostel sv. Filipa a Jakuba

2122232425
2627282930


Červenec 2017
1
Barokní soubor "For several friends"
1.07.2017 15:00
Ostrava, kostel sv. Mikuláše

Barokní soubor "For several friends"
1.07.2017 18:00
Dětmarovice, kostel sv. Maří Magdalény

2
Festivalový komorní orchestr
2.07.2017 17:00
Ostrava, kostel sv. Václava

345

5.07.2017 19:00
Ostrava, kostel sv. Václava

67
“Historický klarinet a basetové rohy”
7.07.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

89
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


Září 2017
123
4
J. Brahms – Německé requiem
4.09.2017 19:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

5
Roman Patočka a jeho přátelé
5.09.2017 18:00
Dětmarovice, kostel sv. Maří Magdalény

6
W. A. Mozart - Requiem
6.09.2017 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

Roman Patočka a jeho přátelé
6.09.2017 18:00
Velká Polom, kostel sv. Václava

7
Pärt - Liszt
7.09.2017 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

J. S. Bach a jeho synové
7.09.2017 18:00
Dolní Benešov, kostel sv. Martina

8
J. S. Bach a jeho synové
8.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Jakuba Staršího

9
Mozart, Dvořák - dechové serenády
9.09.2017 18:00
Ostrava, Husův sbor

10
J. S. Bach – G. Ph. Telemann
10.09.2017 15:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

J. D. Zelenka – Psalmi Vespertini II.
10.09.2017 17:00
Ostrava, kostel Krista Krále

Mozart, Dvořák – dechové serenády
10.09.2017 17:00
Bílovec, kostel sv. Mikuláše

11
J.S.Bach - G. Ph. Telemann
11.09.2017 18:00
Bystřice, Evangelický kostel SCEAV

1213
Členové Škampova kvarteta
13.09.2017 18:00
Zlín, Kostel Panny Marie

Nebeská růže – raně barokní hudba vratislavského archivu
13.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

14
Mozart, Haydn, Ryba - flétnové kvartety
14.09.2017 18:00
Paskov, kostel sv. Vavřince

15
Jan Jakub Ryba – Stabat Mater
15.09.2017 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla

Mozart – Beethoven / Yoo – Jamník – Koenig
15.09.2017 19:00
Opava, kostel sv. Václava

16
Jan Jakub Ryba – Stabat Mater
16.09.2017 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

17
Koncert k 500. výročí publikace Lutherových 95 tezí
17.09.2017 17:00
Český Těšín, Evangelický kostel SCEAV Na Nivách

Houslový recitál Esther Yoo
17.09.2017 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

18
Dan Bárta, Robert Balzar trio & Filharmonie Brno
18.09.2017 19:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

19
Francouzská barokní hudba
19.09.2017 18:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

Dvořák, Brahms – smyčcová sexteta
19.09.2017 19:30
Ostrava, kostel sv. Mikuláše

20
Dvořák, Brahms – smyčcová sexteta
20.09.2017 18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje

Francouzská barokní hudba
20.09.2017 18:00
Rychvald, Husův sbor

21
J. S. Bach – Goldbergovské variace
21.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

22
Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období
22.09.2017 18:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

23
Beethoven – Bruch
23.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Cyrila a Metoděje

Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období
23.09.2017 18:30
Albrechtice u Č. Těšína, Farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla

24
Duchovní i světská hudba doby Karla IV.
24.09.2017 17:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele

Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období
24.09.2017 17:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje

25
Duchovní i světská hudba doby Karla IV.
25.09.2017 18:00
Třinec, Evangelický kostel SCEAV

J. S. Bach – Violoncellové sonáty
25.09.2017 19:00
Bruntál, Evangelický kostel

26
Ostrava Youth Orchestra – G. Rossini
26.09.2017 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

Labyrint Lásky
26.09.2017 18:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

2728
H. Berlioz – Dětství Ježíšovo
28.09.2017 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

2930


K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
618
koncertů

J. S. Bach a jeho synové





Program:
Johann Sebastian Bach (1685–1750): Sonáta e moll, BWV 1034 (cca 1726) pro flétnu a basso continuo
Bach (?): Sonáta g moll, BWV 1020 / H 542.5 (před 1763) pro flétnu a obligátní cembalo
Wilhelm Friedemann Bach (1710–1784): Sonáta e moll, BR WFB B 17 (cca 1745) pro flétnu a basso continuo
Carl Philipp Emmanuel Bach (1714–1788): Sonáta a moll, Wq 132 (1747) pro flétnu sólo
Johann Sebastian Bach: Sonáta h moll, BWV 1030 (cca 1736–1737) pro flétnu a obligátní cembalo

Vstupné:
150,- Kč Plná cena
100,- Kč Zlevněné (senioři, studenti, ZTP)
50,- Kč Děti do 15 let

Adresa:
kostel sv. Martina / St. Martin's Church
Dolní Benešov, Nám. Cypriána Lellka 74 [49°55'8.413"N, 18°6'49.233"E]



Kulturní dům Dolní Benešov
Opavská 161, 747 22 Dolní Benešov
Tel: 553 651 159
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.kddb.cz
Po-Pá 10:00 - 19:00

Římskokatolická farnost Dolní Benešov
nám. C. Lellka 74, 747 22 Dolní Benešov
Tel: 731 534 093
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kulturní dům Dolní Benešov
Opavská 161, 747 22 Dolní Benešov
Tel: 553 651 159
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: http://www.kddb.cz/

Změna programu a umělců je vyhrazena.