Program
Interpreti
Vstupenky

Červen 2018
123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie
29.06.2018 18:00
Slezské Rudoltice, Zámek Slezské Rudoltice

30
Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie
30.06.2018 15:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

Mysliveček, Janáček, Dvořák / Smyčcové kvartety
30.06.2018 15:00
Albrechtice u Č. Těšína, Dřevěný kostel sv. Petra a Pavla

Fontana, Cima, Locke, Matteis / Diverse bizzarrie
30.06.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

Mysliveček, Janáček, Dvořák / Smyčcové kvartety
30.06.2018 18:00
Rychvald, Husův sbor


Září 2018
12
34
Zahajovací koncert: Janáček / Amarus, Glagolská mše
4.09.2018 19:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

5
Janáček, Chopin / Poezie v písních
5.09.2018 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

Suk, Janáček, Dvořák / Kvarteta důvěrná
5.09.2018 18:00
Velká Polom, kostel sv. Václava

Koželuh, Haydn / Ariadna na Naxu
5.09.2018 18:00
Dětmarovice, kostel sv. Maří Magdalény

6
Koželuh, Haydn / Ariadna na Naxu
6.09.2018 18:00
Český Těšín, Evangelický kostel SCEAV Na Nivách

JFO / Velkofilm Svatý Václav
6.09.2018 20:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

7
Kožená, Collegium 1704 / Zahrada barokních vzdechů
7.09.2018 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

JFO / Velkofilm Svatý Václav
7.09.2018 20:00
Opava, kostel sv. Václava

Pärt, Britten, Hořínka / Dětské hlasy & harfa
7.09.2018 20:00
Nový Jičín, Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie

8
Pärt, Britten, Hořínka / Dětské hlasy & harfa
8.09.2018 16:00
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše

Blažíková a collegium / Telemann, Händel, Bach
8.09.2018 18:00
Ostrava, Husův sbor

Bach / Fantazie a umění flétny
8.09.2018 18:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

9
Bach / Fantazie a umění flétny
9.09.2018 17:00
Dolní Benešov, kostel sv. Martina

10
Tiburtina Ensemble / Hudební vize Hildegardy z Bingenu
10.09.2018 18:00
Albrechtice u Č. Těšína, Farní kostel svatých apoštolů Petra a Pavla

11
Tiburtina Ensemble / Hudební vize Hildegardy z Bingenu
11.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Jakuba Staršího

Bach, Pärt, Katta / Veni Sancte Spiritus
11.09.2018 18:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele

12
Chang, Patočka, Prause / Dvořák, Brahms a moll
12.09.2018 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

13
Fiala / České duchovní sbory
13.09.2018 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla

Kumžák / Oratorium Svatý Václav
13.09.2018 19:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

1415
Händel, Bach, Vivaldi / Španělská barokní hodinka
15.09.2018 15:00
Bílovec, kostel sv. Mikuláše

Kuijken, {oh!} / Telemann, Bach, Benda
15.09.2018 18:00
Bystřice, Evangelický kostel SCEAV

16
Kuijken, {oh!} / Telemann, Bach, Benda
16.09.2018 15:00
Příbor, kostel sv. Valentina

Fux, Stözel, Bach / Tebe Bože chválíme
16.09.2018 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

17
Zelenka, Bach / Virtuózní triové sonáty
17.09.2018 18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje

Esfahani, La Folia / Barokní cembalové skvosty
17.09.2018 19:00
Ostrava, kostel sv. Václava

18
Zelenka, Bach / Virtuózní triové sonáty
18.09.2018 18:00
Rychvald, Husův sbor

19
Zelenka / Psalmi Vespertini III
19.09.2018 18:00
Ostrava, kostel Krista Krále

2021
Orpheus / Pravoslavné sbory
21.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Cyrila a Metoděje

Foerster, Haas, Janáček / Z českých luhů a hájů
21.09.2018 19:00
Bruntál, Evangelický kostel

22
Orpheus / Pravoslavné sbory
22.09.2018 15:00
Jablunkov, kostel Božího Těla

23
Kantiléna / Eben, Mendelssohn, Mozart
23.09.2018 17:00
Třinec, Evangelický kostel SCEAV

Pärt / Janovy pašije
23.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Václava

24
Janáček, Sommer, Smetana / Balet v kostele
24.09.2018 19:00
Ostrava, kostel sv. Václava

25
Dvořák, Janáček / Mládí a Kreutzerova sonáta
25.09.2018 18:00
Paskov, kostel sv. Vavřince

Faust / Moderní & barokní houslová sóla
25.09.2018 18:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

26
Des Prez / Pocta franko-vlámské polyfonii
26.09.2018 18:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje

27
Des Prez / Pocta franko-vlámské polyfonii
27.09.2018 18:30
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

28
Závěrečný koncert: Dvořák / Stabat Mater
28.09.2018 17:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

2930



K dnešnímu dni
jsme pro Vás
zrealizovali
725
koncertů

Des Prez / Pocta franko-vlámské polyfonii





Program:
„Quinta essentia“ Pocta franko-vlámské polyfonii a 500. výročí úmrtí Pierre de la Rue
Josquin des Prez (1450 až 1455–1521): Nymphes des bois, La Déploration sur la mort de Johannes Ockeghem / Nářek nad smrtí
Johannese Ockeghema
Pierre de la Rue (cca 1460–1518): Missa de Sancta Cruce – Kyrie, Gloria
Jacob Obrecht (1457–1505): Largire nunc mitissime
Pierre de la Rue: Missa de Sancta Cruce – Credo
Alexandre Agricola (1445/46–1506): Je n’ay dueil
Pierre de la Rue: Missa de Sancta Cruce – Sanctus
Lupus Hellinck (1493/94–1541): In te Domine speravi
Pierre de la Rue: Missa de Sancta Cruce – Agnus
Balthasare Resinarius (1485–1544): Discubuit Jesus
Josquin des Prez: Stabat Mater (Si placet), novodobá premiéra

Vstupné:
150,- Kč Plná cena
100,- Kč Zlevněné (senioři, studenti, ZTP)
50,- Kč ZTP/P, děti do 15 let

Adresa:
kostel sv. Jana Křtitele / Church of St. John the Baptist
Hlučín, ŘKF Hlučín, Farní 7/284 [49°53'45.316"N, 18°11'9.757"E]



Informační centrum Hlučín
Zámecká 4, 748 01 Hlučín
Tel: 595 041 617
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.info.hlucin.com
po - pá   8:30–12, 13–17
so - ne   9–11:30, 14–17

Změna programu a umělců je vyhrazena.