Program
Interpreti
Galerie
Média

Září 2014
1
A. Dvořák - Requiem
1.09.2014 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

2
Martinů, Janáček, Poulenc
2.09.2014 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla

Bach v naší době
2.09.2014 18:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

3
Bach v naší době
3.09.2014 18:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje

45
Andrzej Bialko - varhanní recitál
5.09.2014 19:00
Ostrava, kostel sv. Václava

6
La Grande Chapelle
6.09.2014 18:00
Ostrava, kostel sv. apoštola Pavla

7
La Grande Chapelle
7.09.2014 18:00
Český Těšín, Evangelický kostel SCEAV Na Nivách

8
Spatřil jsem kometu
8.09.2014 19:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

9
Tara Fuki - Sens
9.09.2014 19:30
Ostrava, kostel sv. Mikuláše

10
PhilHarmonia Octet - Kramář, Pavlorek, Mozart
10.09.2014 18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje

11
PhilHarmonia Octet - Kramář, Pavlorek, Mozart
11.09.2014 18:00
Dolní Benešov, kostel sv. Martina

Zpívejme, věrní, společně - zpěvy české a německé reformace
11.09.2014 18:00
Bystřice nad Olší, Evangelický kostel SCEAV

12
Zpívejme, věrní, společně - zpěvy české a německé reformace
12.09.2014 18:00
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše

13
Dolcissimi sospiri
13.09.2014 18:00
Velká Polom, kostel sv. Václava

14
Zelenka - Missa Dei Filii, Te Deum
14.09.2014 17:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

15
Dvořák, Čajkovskij - Smyčcové sextety
15.09.2014 18:00
Ostrava, Husův sbor

16
Il Prete Rosso a jeho současníci
16.09.2014 18:00
Třinec, Evangelický kostel SCEAV

17
Il Prete Rosso a jeho současníci
17.09.2014 19:00
Havířov, kostel sv. Anny

18
Pavel Haas Quartet - Dvořák, Janáček
18.09.2014 19:30
Ostrava, kostel Nanebevzetí Panny Marie

19
Musica Florea - Leoš Janáček a vznik baroka
19.09.2014 18:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

20
Mendelssohn, Puccini
20.09.2014 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

21
Collegium 1704 - J. D. Zelenka, G. F. Händel
21.09.2014 17:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

22
Zábavné rozhovory
22.09.2014 18:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

23
Zábavné rozhovory
23.09.2014 18:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

24
F. Benda, C. P. E. Bach, J. G. Pisendel - Houslové sonáty
24.09.2014 19:00
Bruntál, Evangelický kostel

25
F. Benda, C. P. E. Bach, J. G. Pisendel - houslové sonáty
25.09.2014 18:00
Ostrava, kostel sv. Jakuba Staršího

26
Zemlinského kvarteto - Mozart, Brahms
26.09.2014 18:00
Paskov, kostel sv. Vavřince

27
Zemlinského kvarteto - Mozart, Brahms
27.09.2014 16:00
Rychvald, Husův sbor

Francesco Cavalli - Calisto
27.09.2014 19:00
Opava, kostel sv. Václava

28
A. Rejcha - Requiem, A. Dvořák - Te Deum
28.09.2014 17:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

2930


Říjen 2014
123
Messe de Nostre Dame
3.10.2014 18:30
Ostrava, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

45
678910
Mozart, Brahms
10.10.2014 19:00
Ostrava, kostel sv. Mikuláše

11
Mozart, Brahms
11.10.2014 18:00
Bohumín, Evangelický kostel SCEAV

12
Mozart, Brahms
12.10.2014 17:00
Pržno, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie

13141516171819
Příbuzní, učitelé a žáci J. S. Bacha
19.10.2014 17:00
Ostrava, kostel sv. Václava

20212223242526
2728293031


Listopad 2014
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Prosinec 2014
1234567
891011121314
15161718192021
22
Vánoční koncert - Mácha, Ryba
22.12.2014 19:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

232425262728
293031



Rok české hudby 2014

Program ročníku 2014



Program: A. Dvořák - Requiem


Program: Martinů, Janáček, Poulenc
Nadace Bohuslava Martinů


Program: Bach v naší době


Program: Bach v naší době


Program: Andrzej Bialko - varhanní recitál


Program: La Grande Chapelle
Velvyslanectví Španělska


Program: La Grande Chapelle
Velvyslanectví Španělska


Program: Spatřil jsem kometu


Program: Tara Fuki - Sens


Program: PhilHarmonia Octet - Kramář, Pavlorek, Mozart


Program: PhilHarmonia Octet - Kramář, Pavlorek, Mozart


Program: Zpívejme, věrní, společně - zpěvy české a německé reformace


Program: Zpívejme, věrní, společně - zpěvy české a německé reformace


Program: Dolcissimi sospiri


Program: Zelenka - Missa Dei Filii, Te Deum
Česko-německý fond budoucnosti


Program: Dvořák, Čajkovskij - Smyčcové sextety


Program: Il Prete Rosso a jeho současníci


Program: Il Prete Rosso a jeho současníci


Program: Pavel Haas Quartet - Dvořák, Janáček
Nadace Leoše Janáčka


Program: Musica Florea - Leoš Janáček a vznik baroka
Nadace Leoše Janáčka


Program: Mendelssohn, Puccini


Program: Collegium 1704 - J. D. Zelenka, G. F. Händel


Program: Zábavné rozhovory


Program: Zábavné rozhovory


Program: F. Benda, C. P. E. Bach, J. G. Pisendel - Houslové sonáty


Program: F. Benda, C. P. E. Bach, J. G. Pisendel - houslové sonáty


Program: Zemlinského kvarteto - Mozart, Brahms


Program: Zemlinského kvarteto - Mozart, Brahms


Program: Francesco Cavalli - Calisto


Program: A. Rejcha - Requiem, A. Dvořák - Te Deum


Změna programu a umělců je vyhrazena.

Aktuality

  • Vánoční koncert vyprodán
    (Novinky festivalu) 12. 12. 2014

    Vstupenky na vánoční koncert cyklu Čtvero ročních období, který se uskuteční dne 22. 12. v Evangelic…

    Číst dál...

  • PF 2015
    (Novinky festivalu) 12. 12. 2014

    Číst dál...

  • Vstupenky na vánoční koncert
    (Novinky festivalu) 10. 12. 2014

    Na vánoční koncert dne 22. 12. v Evangelickém Kristově kostele v Ostravě, na němž zazní Rybova Česká…

    Číst dál...

  • Cinky, trombony a zpěv na zimním koncertu cyklu Čtvero ročních období
    (Novinky festivalu) 4. 12. 2014

      Již tuto sobotu, 6. prosince, v 19 hod zazní v kostele sv. Václava v centru Ostravy hudba předbě…

    Číst dál...

  • Záznam z koncertu SHF v Ostravě-Plesné na Vltavě
    (Novinky festivalu) 10. 11. 2014

    Záznam koncertu 11. ročníku SHF ze dne 25. 9. 2014 z kostela sv. Jakuba Staršího v Ostravě-Plesné od…

    Číst dál...