Program
Interpreti
Galerie
Média

Září 2016
1
L. van Beethoven - Missa solemnis
1.09.2016 19:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

2
Středověká vokální hudba
2.09.2016 18:00
Kopřivnice, kostel sv. Bartoloměje

3
Skvosty barokní hudby - Händel, Gorczycki
3.09.2016 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

4
A. Scarlatti - Giuditta
4.09.2016 17:00
Ostrava, kostel Krista Krále

5
Mozart - Martinů - Bach
5.09.2016 18:00
Paskov, kostel sv. Vavřince

6
Concerti Grossi – Händel, Vivaldi, Locatelli
6.09.2016 18:00
Sudice, kostel sv. Jana Křtitele

7
Solamente Naturali
7.09.2016 18:00
Ostrava, kostel sv. apoštola Pavla

Concerti Grossi – Händel, Vivaldi, Locatelli
7.09.2016 18:00
Frýdlant nad Ostravicí, kostel sv. Bartoloměje

8
Solamente Naturali
8.09.2016 18:00
Třinec, Evangelický kostel SCEAV

9
G. Lipkind – Violoncellový recitál
9.09.2016 18:00
Albrechtice u Č. Těšína, Evangelický kostel SCEAV

10
J. D. Zelenka – Psalmi Vespertini I
10.09.2016 18:00
Frýdek-Místek, kostel sv. Jana a Pavla

11
J. S. Bach - Violoncellová bible
11.09.2016 16:00
Ostrava, kostel sv. Václava

Island Quartet
11.09.2016 17:00
Dětmarovice, kostel sv. Maří Magdalény

12
Island Quartet
12.09.2016 19:00
Ostrava, kostel sv. Mikuláše

13
R. Baborák a jeho přátelé
13.09.2016 19:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

1415
Lesk virtuozity duchovních árií českého klasicismu
15.09.2016 18:00
Ostrava, kostel sv. Jana Nepomuckého

16
Sergej Nakarjakov a PKF - Prague Philharmonia
16.09.2016 18:00
Ostrava, kostel sv. Cyrila a Metoděje

17
Petr Eben - Job
17.09.2016 17:00
Ludgeřovice, kostel sv. Mikuláše

Jiří Vodička - virtuózní houslové koncerty
17.09.2016 18:00
Orlová, kostel Narození Panny Marie

18
Petr Eben - Job
18.09.2016 17:00
Havířov, Evangelický kostel SCEAV

Jiří Vodička - virtuózní houslové koncerty
18.09.2016 18:00
Bystřice, Evangelický kostel SCEAV

Collegium 1704: Bach - Zelenka
18.09.2016 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

19
M. Janková, I. Kahánek – Dvořák, Janáček, Martinů
19.09.2016 18:00
Ostrava, Evangelický Kristův kostel

20
Francouzská hudba
20.09.2016 18:00
Dolní Benešov, kostel sv. Martina

S. Šaturová, Collegium Marianum – Gloria
20.09.2016 19:00
Ostrava, kostel sv. Ducha

21
Francouzská hudba
21.09.2016 18:00
Ostrava, Husův sbor

S. Šaturová, Collegium Marianum – Gloria
21.09.2016 19:00
Opava, kostel sv. Václava

22
Pavel Haas Quartet
22.09.2016 18:00
Ostrava, kostel sv. Jakuba Staršího

23
Pavel Haas Quartet
23.09.2016 18:00
Rychvald, Husův sbor

24
Franz Schubert
24.09.2016 18:00
Ostrava, kostel Panny Marie Královny

Saxofon versus varhany
24.09.2016 18:00
Bruntál, Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie

25
Saxofon versus varhany
25.09.2016 15:00
Hlučín, kostel sv. Jana Křtitele

26
Virtuozita barokní hudby
26.09.2016 18:00
Velká Polom, kostel sv. Václava

27
Virtuozita barokní hudby
27.09.2016 18:00
Ostrava, kostel Nanebevzetí Panny Marie

28
A. Dvořák - Svatá Ludmila
28.09.2016 17:00
Ostrava, Katedrála Božského Spasitele

2930

Program ročníku 2016



Program: L. van Beethoven - Missa solemnis


Program: Středověká vokální hudba


Program: Skvosty barokní hudby - Händel, Gorczycki


Program: A. Scarlatti - Giuditta


Program: Mozart - Martinů - Bach


Program: Concerti Grossi – Händel, Vivaldi, Locatelli


Program: Solamente Naturali


Program: Concerti Grossi – Händel, Vivaldi, Locatelli


Program: Solamente Naturali


Program: G. Lipkind – Violoncellový recitál


Program: J. D. Zelenka – Psalmi Vespertini I


Program: J. S. Bach - Violoncellová bible


Program: Island Quartet


Program: Island Quartet


Program: R. Baborák a jeho přátelé


Program: Lesk virtuozity duchovních árií českého klasicismu


Program: Sergej Nakarjakov a PKF - Prague Philharmonia


Program: Petr Eben - Job


Program: Jiří Vodička - virtuózní houslové koncerty


Program: Petr Eben - Job


Program: Jiří Vodička - virtuózní houslové koncerty


Program: Collegium 1704: Bach - Zelenka


Program: M. Janková, I. Kahánek – Dvořák, Janáček, Martinů


Program: Francouzská hudba


Program: S. Šaturová, Collegium Marianum – Gloria


Program: Francouzská hudba


Program: S. Šaturová, Collegium Marianum – Gloria


Program: Pavel Haas Quartet


Program: Pavel Haas Quartet


Program: Franz Schubert


Program: Saxofon versus varhany


Program: Saxofon versus varhany


Program: Virtuozita barokní hudby


Program: Virtuozita barokní hudby


Program: A. Dvořák - Svatá Ludmila


Změna programu a umělců je vyhrazena.